Prasowanie ubranek dla noworodka - dlaczego warto?
Prasowanie ubranek dla noworodka - dlaczego warto?

Niektórzy rodzice zastanawiają się, czy częste prasowanie ubranek dla noworodka jest konieczne. Czynność ta zabiera dużo czasu, którego rodzinie maluszka niestety często brakuje. Poza tym nowe ubranka prosto ze sklepu wyglądają tak estetycznie, że wydają się niemal gotowe do założenia ich dziecku. Regularne prasowanie ma jednak swoje uzasadnienie i nie warto rezygnować z niego dla dobra maleństwa. Ubranka dla niemowląt należy prasować po każdym praniu. Co więcej, wyprania i uprasowania wymagają także nowe ciuszki. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, po co prasować ubranka dla noworodka.

czytaj całość »
Jaki rozmiar dla noworodka wybrać?
Jaki rozmiar dla noworodka wybrać?

Oczekiwanie na dziecko to często czas przygotowywania wyprawki. Często jest to trudne zadanie, gdyż wielu rodziców nie wie, jaki rozmiar dla noworodka wybrać. Zanim maluszek przyjdzie na świat, trudno dokładnie określić, jaki rozmiar będzie na niego najbardziej pasował. Często pomocne jest badanie USG, jednak nawet po oszacowaniu wagi maleństwa czasem dochodzi do pomyłek. Przeczytaj więc nasz artykuł i przekonaj się, jaki rozmiar ubranek dla noworodka najlepiej wybrać.

czytaj całość »
Jak ubrać dziecko na spacer?
Jak ubrać dziecko na spacer?

Wielu młodych rodziców zastanawia się, jak ubrać dziecko na spacer. Zdania na ten temat są bardzo różne. Wiele osób uważa, że nawet w upalne lato należy założyć maluszkowi na głowę czapkę. Inni są zwolennikami hartowania dziecka i nie nakładają na niego zbyt wielu warstw. Kto z nich ma rację? Przy wybieraniu ubrań ma znaczenie nie tylko temperatura, ale także wiek malca i rodzaj aktywności na świeżym powietrzu. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak ubrać niemowlę na spacer, a jak starsze dziecko.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl